Westburry Academy 2.0
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Weather
Chatbox
Legutóbbi témák
» Jurassic park
Alanna Farrish x do you think you can touch me? Icon_minitimePént. Márc. 14, 2014 7:55 am by Daniel Crawford

» Midnight Tales
Alanna Farrish x do you think you can touch me? Icon_minitimePént. Feb. 28, 2014 2:20 pm by Phoenix McAllister

» Daniel Artmenson ~ csigahadművelet
Alanna Farrish x do you think you can touch me? Icon_minitimeSzer. Feb. 26, 2014 3:39 pm by Daniel Artmenson

» Clark Atlanta University
Alanna Farrish x do you think you can touch me? Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 11:08 am by Daniel Crawford

» Karakterkereső
Alanna Farrish x do you think you can touch me? Icon_minitimeKedd Feb. 18, 2014 8:20 pm by Charlotte Thompson

» X-Men: Elsők
Alanna Farrish x do you think you can touch me? Icon_minitimeKedd Feb. 18, 2014 4:24 pm by Océane McKeown

» Játszópartner kerestetik!
Alanna Farrish x do you think you can touch me? Icon_minitimeHétf. Feb. 17, 2014 6:45 pm by Charlotte Thompson

» Avatarfoglaló
Alanna Farrish x do you think you can touch me? Icon_minitimeHétf. Feb. 17, 2014 6:36 pm by Charlotte Thompson

» Trouble Life frpg
Alanna Farrish x do you think you can touch me? Icon_minitimeHétf. Feb. 10, 2014 8:29 am by Daniel Crawford

Credit
A kódok egy részét a SHINE nevű oldal lelkes alkotóinak köszönjük, a másik részét November és Océane készítette, kérjük, szólás nélkül, ne vedd el. A képeket köszönjük a tumblr szorgos töltögetőinek és a Pinterest tehetséges fotósainak.

Megosztás
 

 Alanna Farrish x do you think you can touch me?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Alanna Farrish

Alanna Farrish▲tartózkodási hely : x London
▲foglalkozás : x általában újságíró / most beépített ember azaz titkárnő
▲humor : x bájos

Alanna Farrish x do you think you can touch me? Empty
TémanyitásTárgy: Alanna Farrish x do you think you can touch me?   Alanna Farrish x do you think you can touch me? Icon_minitimeSzomb. Jan. 25, 2014 9:40 pm

ALANNA TAISSA FARRISH
25
miss.hurricane
The UK.
1989.01.29.

Normális emberek
makacs
céltudatos
nope
Amber Heard
újságíró
hisztis
19
Néha az ember minden ok nélkül akar mindenfélét.
Szabadúszó újságíróként, megtanultam hogy a türelem a legfontosabb erény. Egy jó sztori megírásához, márpedig rengeteg türelem kell. A sok egyéb fontos hozzávalóval együtt. Szemfülesnek kell lenni, vagánynak, és érzéketlennek. Nem kötődhetsz a cikked alanyához, semmiféle érzelmi intenzitással, hiszen az befolyásolhatja a tényleges végeredményt. Mindezekkel a tényekkel, és szabályokkal tisztában vagyok. Ugyanakkor azt is tudom, hogy a mostani ügyem messze felül múlja az eddigieket. Ez már egy igazi nehéz meló, ami rengeteg időt és türelmet kíván. Számomra ez a címlapsztori lehet az ugródeszka, egy még jobban fizető állás felé. Tehát bemegyek, megszerzem az állást, és megírom a sztorit. Véghezviszem a tervemet, még akkor is ha ez a szoknya annyira szorít hogy levegőt is képtelen vagyok venni...
Nagy hévvel lököm be az ajtót, és a fényes kőpadlón megindulok a recepciós pult felé. Odaérve széles mosollyal az arcomon köszönök a pult mögött ücsörgő hölgynek, majd elmondom a nevemet.
- Alanna Farrish vagyok. Az állásinterjúra jöttem. - jelentem ki határozottan, miközben izgatottan figyelem a recepciós minden egyes mozdulatát.

westburry academy 2.0
Vissza az elejére Go down
 

Alanna Farrish x do you think you can touch me?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Westburry Academy 2.0 :: Karakteralkotás :: Alkotómunkálatok :: Készülő karakterlapok-